Blue Flower

Nasza oferta skierowana jest do osób lubiących dobrą zabawę przy muzyce. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży, dla par oraz dla osób samotnych. Proponujemy aktywne i miłe spędzenie czasu wśród pozytywnie nastawionych ludzi kochających taniec.

Zajmujemy się prowadzeniem różnego rodzaju kursów, jednakże specjalizujemy się w tańcach klasycznych. Kursanci zdobywają wiedzę ogólną oraz praktyczną na temat tańców towarzyskich. Nie musisz znać podstaw, wszystkiego nauczysz się u nas! Ponadto możesz uczestniczyć w wieczorkach tanecznych, szkoląc swe umiejętności. Serdecznie zapraszamy również osoby nie posiadające partnera do tańca. Nie trzeba się bać! Podczas kursu osoby, takie jak ty, poznają tajniki kroków, tańcząc z różnymi partnerami. Dla bardziej wymagających proponujemy kursy indywidualne prowadzone pod okiem profesjonalnego instruktora. 

Posiadamy również specjalne oferty skierowane do narzeczonych. Jeśli chcesz naładować się pozytywną energią oraz zarazić nią innych nie zwlekaj z decyzją, zapisz się już dziś!