Blue Flower

TRANS-DOT to czołowy producent i dystrybutor urządzeń wspomagających ręczne prace transportowe i znakomicie zastępujące w przestrzeni hal produkcyjnych i zakładów wytwórczych dotychczasowe rozwiązania w postaci żurawi przemysłowych, suwnic i wciągarek.

Dzięki doskonałej znajomości branży oraz potrzeb przedsiębiorców, TRANS-DOT dokłada wszelkich starań, aby jego konstrukcje odznaczały się prostą obsługa i zwartą budową, powstała w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wiedzę z zakresu ergonomii. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie firma tworzy manipulatory przemysłowe znakomicie sprawdzające się na rozmaitych stanowiskach pracy i wspierające wykonywanie wszystkich podstawowych czynności operatorów, dzięki czemu nie muszą już oni wykorzystywać swojej siły fizycznej i nadwyrężać układów mięśniowo-szkieletowych. 

Za pośrednictwem witryny www.trans-dot.pl można zapoznać się ze specyfikacjami najważniejszych manipulatorów firmy i dowiedzieć się więcej na temat ich parametrów i najczęściej wykorzystywanych funkcji.