Blue Flower

SkyPoznań to nowoczesny projekt deweloperski znajdujący się na terenie Poznania i posiadający funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiające, że całość odznacza się na tle konkurencji doskonałym projektem oraz perfekcyjną jakością realizatorską. Biurowiec znajduje się w atrakcyjnej części miasta i pozwala na swobodne docieranie na miejsce za pośrednictwem nie tylko sieci tramwajowej i autobusowej, ale także linii PST, czyli szybkiego tramwaju połączonego z budynkiem dworca autobusowego i kolejowego.

Modernistyczna architektura, zastosowana podczas budowy sprawia, że postrzeganie całości wzrasta w kontekście dynamicznie rozwijającej się dzielnicy i w pełni współgra ze wszystkim tym, co znajduje się wewnątrz obiektu. SkyPoznań to pięciokondygnacyjny biurowiec złożony z rozległego podziemnego parkingu, parteru z częścią handlowo-usługową oraz czterema piętrami przeznaczonego na biura. Znakomicie rozplanowana przestrzeń sprawia, że każdy lokal spełnia wszystkie najważniejsze wytyczne i potrafi w pełni dopasować się do różnorodnych potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na konstrukcję biur, które ułatwiłyby rozbudowę wraz z rozwojem firmy, SkyPoznań posiada biura, które można swobodnie modyfikować i przekształcać, łącząc w jedną spójną całość kilka mniejszych pomieszczeń, lub tez dzielić jedno biuro na mniejsze części za pośrednictwem ścianek działowych lub boksów pracowniczych. Chcąc dokładnie przyjrzeć się wizerunkowi obiektu, a także dowiedzieć się więcej na temat wszystkich udogodnień zastosowanych wewnątrz, warto sprawdzić witrynę SkyPoznań i wykorzystać wszystkie dane zamieszczone w opisach i aktualnościach strony. 

Całkowita powierzchnia http://www.sky-poznan.pl/pl/powierzchnie,101.html przeznaczona do wynajmu wynosi 2.330 m2, a całość wyposażona jest w windy, stały monitoring, nowoczesny system klimatyzacji, mechaniczną wentylację, instalację strukturalną światłowodową i analogową, przeszkloną fasadę, która ułatwia pracę w świetle dziennym oraz system informacji o pożarze, dzięki czemu SkyPoznan jest doskonałym i bezpiecznym miejscem do działania i rozwijania własnego przedsiębiorstwa.